You are here: Home > Moda > Wyróżnij się – bikini w stylu pin up

Wyróżnij się – bikini w stylu pin up

Bikini powinno być odpowiednio dopasowane do sylwetki. Z drugiej strony w modzie związanej z bikini stale zmieniają się trendy. Obecnie powraca moda na bikini w stylu retro czyli bikini pin up. Tego typu bikini na pewno pozwala się wyróżnić na plaży.

Bikini w stylu retro ma wiele atutów. Po pierwsze można wybierać z pośród wielu ciekawych stylizacji dopasowanych do bardzo różnych sylwetek. W bikini pin up pojawiała się Marlin Monroe, która charakteryzowała się sylwetką typu V, do której najlepiej będzie pasowało bikini jednoczęściowe, w którym Monroe bardzo często się pojawiała.
Bikini pin up może być również dwuczęściowe. W takim bikini doskonale będą wyglądały kobiety o sylwetce w kształcie litery A. Kobiety, które mają bardziej chłopięcą figurę mogą natomiast przebierać wybierając zarówno jedno jak też dwuczęściowe bikini w stylu pin up.
Niewątpliwym atutem bikini typu pin up jest możliwość podkreślenia sylwetki, gdyż właśnie na tym polegała moda lat pięćdziesiątych czy początku lat sześćdziesiątych. Jednocześnie rozbudowane i wyróżniające się wzornictwa takiego bikini a jednocześnie odmienna kolorystyka poszczególnych elementów bikini sprawiają, że strój wygląda bardzo oryginalnie i trudno się w nim nie wyróżnić na plaży. Dodatkowo powrót w modzie do tego rodzaju bikini jest generalnym trendem do poszukiwania przez kreatorów mody inspiracji w ramach strojów modnych w poprzednich dekadach. Bikini typu pin up zostało również rozsławione przez gwiazdy, które wykorzystały taki strój w swoich teledyskach.

Comments are closed.