You are here: Home > Bez kategorii > Siara bydlęca colostrum rozwiązaniem na większość chorób i dolegliwości!

Siara bydlęca colostrum rozwiązaniem na większość chorób i dolegliwości!

Regularne stosowanie produktów zawierających siarę liofilizowaną ma zbawienny wpływ na organizm człowieka. Korzystaliśmy z jej dobroczynnych właściwości w czasie pierwszych godzin naszego życia. Siara mleka (w kosmetologii używana siara bydlęca) ma właściwości bakterio i wirusobójcze. Przekłada się to na bardzo dobrą pracę przewodu pokarmowego oraz odpornościowego. Młodziwo wpływa pozytywnie na poprawę pamięci, co może być argumentem za stosowaniem go przez osoby starsze. Pełna gama informacji o zbawiennych właściwościach colostrum znajdziemy na stronie: https://genactiv.eu/strona/czym-jest-colostrum

Niskie ciśnienie i mocne kości dzięki siarze bydlęcej

Czy to jest możliwe? Jak najbardziej tak! W siarze colostrum zawarte są glikomakropeptydy i hydrolizaty białka, co w praktyce przekłada się na obniżenie ciśnienia, zapobieganie wrzodom i wzmocnienie kości i zębów. Owszem, zawiera kazeinę, dlatego nie powinno być używane przez osoby będące uczulone na ten enzym. Dla nich przygotowane są zestawy produktów tworzone na bazie mleka klaczy, dzięki czemu reakcja uczuleniowa nie jest taka mocna albo nie występuje.

Regeneracja po treningu- tylko z colostrum

Colostrum jest idealnym suplementem dla osób trenujących. Pomaga ono w regeneracji, i daje szansę na odtworzenie i stworzenie tkanek dużo bardziej wytrzymałych oraz zdrowszych. Stosowana regularnie, pomaga w zwiększeniu wytrzymałości i poprawie samopoczucia. A to klucz do sukcesu.

Comments are closed.