You are here: Home > Moda > Najnowsze kolekcje Alkopoligamia

Najnowsze kolekcje Alkopoligamia

Z pewnością nie każdy wie, czym w ogóle jest Alkopoligamia. Absolutnie nie ma to żadnego związku ze sprzedażą alkoholu lub namawianiem do picia, chociaż sama nazwa z pewnością ma związek z alkoholem. Jest to strona internetowa, która traktuje o wielu wydarzeniach artystycznych w Polsce i nie tylko. To jeszcze nie wszystko. Strona zajmuje się również projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedawaniem własnych ubrań, które wcale do najtańszych nie należą, ale są z pewnością ciekawe i wysokiej jakości. Co sprzedaje się aktualnie w sklepie?

Są to ubrania dla mężczyzn i królują koszule. Nie ma tu konkretnego stylu. Obok ładnej wyjściowej kurki i jeszcze ładniejszej koszuli można znaleźć skarpetki z bananami za 19 zł. Znajdą się tu również ubrania dla kobiet. A co konkretnie można kupić w sklepie? Na pewno T-shirty męskie i damskie z różnymi wzorami, napisami, najczęściej z literką A, która symbolizuje samą markę. Są też topy damskie, bluzy męskie, koszule, spodnie, kurtki, koszulki polo oraz liczne akcesoria, z którymi warto się zapoznać, odwiedzając stronę internetową Alkopoligamii.

Od razu trzeba zaznaczyć, że są to projekty autorskie i jak to często bywa z takimi sklepami, ubrania tu są bardzo ciekawe, ale też wcale nie takie tanie. Koszulkę damską można tu kupić za 49 zł, a męską z napisem Love Your Life za 99 zł! Najlepiej samemu sprawdzić ofertę i przekonać się, czy taki styl do nas dociera i czy zdecydujemy się na coś konkretnego sklepie internetowym o wdzięcznej nazwie Alkopoligamia.

Comments are closed.