You are here: Home > Bez kategorii > Nadstawki paletowe – alternatywa dla kartonowych pudeł

Nadstawki paletowe – alternatywa dla kartonowych pudeł

Powierzchnie magazynowe są niezbędne zarówno w zakładach produkcyjnych, jak i w firmach zajmujących się transportem i logistyką. Oczywiście oprócz odpowiednio dużej przestrzeni pozwalającej pomieścić niezbędne do produkcji surowce i gotowe produkty, ważne jest też właściwe wyposażenie tego typu hal. Oprócz wózków widłowych o udźwigu dostosowanym do konkretnych potrzeb, nie mniej ważne są odpowiednio dobrane palety. Tego typu platformy umożliwiają wygodne przechowywanie towarów w magazynie oraz ich sprawne przemieszczanie.

Produkty o większych gabarytach wystarczy umieścić na palecie, a następnie całość przemieścić za pomocą wózka widłowego. W przypadku produktów o mniejszych gabarytach i wadze sprawa jest o tyle skomplikowana, że trudno zapewnić stabilność takiego towaru układając go bezpośrednio na palecie. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się nadstawki paletowe, które doskonale zastępują kartonowe pudła. Dzięki nim można lepiej wykorzystać przestrzeń załadunkową palety, co jest nieocenione w przypadku produktów o mniejszych gabarytach.

Nadstawki paletowe to produkty idealnie sprawdzające się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba pełniejszego wykorzystania powierzchni załadunkowej palet euro. Mogą one być wykorzystywane zarówno do magazynowania towarów, jak i do ich transportowania, a ponadto tego typu produkty dostępne są w różnych klasach zależnie od tego jak się prezentują. Potrzebujesz więcej informacji na ten temat? Zajrzyj na http://www.tefra.com.pl/nadstawki-paletowe/.

Comments are closed.