You are here: Home > Bez kategorii > Cudowne właściwości mleka klaczy

Cudowne właściwości mleka klaczy

W dzisiejszych czasach mamy coraz większą świadomość konieczności dbania o swoje ciało. Troszczymy się zarówno o zdrowie i urodę, co często jest ze sobą silnie sprzężone. Mają pomóc nam w tym ćwiczenia fizyczne: zaobserwować możemy obecnie pewną modę na ćwiczenia na siłowni czy bieganie. Świadomie wybieramy równie produkty, które zjadamy. Wiadomo przecież, że sposób odżywiania się, zaopatrywania organizmu w niezbędne składniki ma kluczowe znaczenie dla budowania odporności, a także zachowania zdrowej, szczupłej sylwetki.

Proces ten wspomagamy również przez najróżniejsze suplementy i zestawy witamin, zwłaszcza gdy martwi nas np. stan włosów czy paznokci. W ostatnich latach dużym uznaniem cieszą się szczególnie specyfiki pochodzenia naturalnego. Warto wśród nich zainteresować się tymi, które powstają na bazie mleka klaczy i krów – Colostrum Bovinum i Colostrum Genactiv. Do czego są stosowane?

Wspomniane produkty cechują się niezwykle dobroczynnym działaniem na ludzki organizm – poprawiają zarówno funkcjonowanie wielu układów (zwłaszcza trawiennego), a także znacząco przyczyniają się do zachowania urody na dłuższy czas. Stosowane są jako suplement diety oraz naturalne kosmetyki. Działanie Colostrum jest wieloaspektowe. To produkty, które stosowane są zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci.

Na stronie producenta (http://genactiv.eu/) znajdziesz wiele szczegółowych, ale prosto przedstawionych informacji na temat pozyskiwania i przechowywania mleka klaczy, tak aby zachowało swoje wyjątkowe właściwości.

Comments are closed.